Uloženka.cz / HeurekaPoint

 

 

Jak si mohu poslat zásilku do Uloženky?
Postup je opravdu snadný. Objednejte si zboží a v nákupním koši si jako způsob dodání vyberte Uloženku, konkrétně jednu z jejich poboček (výdejních míst). Na pobočku bude zboží doručeno do 24 hod od vyexpedování z našeho skladu.

Jakmile předáme Vaši zásilku Uložence, odešleme Vám mailem tuto informaci a Uloženka Vám mailem zašle číselný kód a odkaz ke sledování pohybu zásilky. Snadno tak zjistíte, kde právě je.

Je už moje zásilka připravená k vyzvednutí?
Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile Vám Uloženka zašle e-mail nebo SMS s informací – Vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána a  ID číslo zásilky.

Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se k nám nejlépe dostanete.
O aktuálním pohybu Vaší zásilky se můžete také informovat na odkazu sledování zásilky, zadáním tzv. ID čísla.

Co potřebuji pro vyzvednutí zásilky?
Jako základní údaj na výdejním místě Uloženka uvádíte heslo, které obdržíte zprávou (e-mailem a SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí.

Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky. Zásilka bude vydána osobě, která bude znát heslo.

Mohu platit v Uložence kartou?
Ano, lze platit platebními kartami při převzetí zboží v Uložence.

 

  Cena zaslání do Uloženky - platí pro 1 balík do 20 kg. Za každých dalších 20 kg je příplatek / cena taková, jako by se jednalo o další zásilku.