Specific CED Endocrine Support 2kg

Specific CED Endocrine Support 2kg
Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa. Kontrolovaná hladina minerálů jako je fosfor a sodík snižuje přetěžování ledvin a půso... Více informací
470 Kč včetně DPH
Přepravní společností:
na dotaz
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódB25647
VýrobceSPECIFIC
PopisDiskuze
Indikace
Cukrovka (diabetes mellitus).
hyperlipidémie.
nutriční podpora správné hladiny glukózy a tuků v krvi, normálního krevního tlaku, optimální kondice srsti, ideální tělesné hmotnosti a ovlivňující imunitní odpověď při rekurentních infekcí u psů spojených s endokrinními poruchami jako je cukrovka (diabetes mellitus), hypotyreóza nebo hyperadrenokorticismus (Cushingův syndrom).
Zácpa, kolitida ovlivnitelná vlákninou.
Cereálie se sníženým glykemickým indexem (celá pšenice a oves) a vysoká hladina vlákniny, která zabezpečí pozvolné uvolnění glukózy z diety a tedy snížení postprandiální hyperglykémie u diabetických pacientů.

Unikátně vysoký obsah omega-3-mastných kyselin epa a dha z rybího oleje a omega-6 mastné kyseliny gla z brutnákového oleje. Je prokázáno, že vysoký příjem omega-3 mastných kyselin reguluje hladinu tuků v krvi při hyperlipidémii, napomáhá dosažení normálního krevního tlaku a zvýšuje citlivost na inzulín. Tyto mastné kyseliny ovlivňují také imunitní odpověď a produkci eikosanoidů, které ovlivňují různé procesy v těle

Obsah ß-1,3/1,6-glukanů z kvasnic a zvýšená hladina zinku, selenu a omega-3 mastných kyselin podporují imunitní systém. Beta-glukany se mohou vázat na makrofágy a ovlivňovat imunitní systém tím, že podporují imunitní odpověď a upravují produkci cytokinů.

Kompletní, vyvážená dieta s velmi mírnou energetickou hustotou pro podporu optimálního managementu hmotnosti psa. kontrolovaná hladina minerálů jako je fosfor a sodík snižuje přetěžování ledvin a podporuje jejich funkce u stárnoucích psů.

EPA a DHA z rybího oleje podporují zdravé klouby, kůži a srst.

Doplňující informace
Endokrinní poruchy pozorujeme typicky u psů ve středním věku či starších psů. SPECIFICTM CED Endocrine Support je vyroben tak, aby splňoval výživové požadavky psů právě těchto kate­gorií. Mírně snížený obsah fosforu a sodíku podporuje správné fungování ledvin a přídavek taurinu a L-karnitinu dobrou funkci srdce.

Zvýšený obsah rozpustné a nerozpustné vlákniny v dietě SPECIFICTM CED Endocrine Support podporuje střevní motilitu a zdravý trávicí trakt.

Dieta obsahuje psyllium, rozpustnou bobtnající vlákninu, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.

Kontraindikace
• Mladá, rychle rostoucí štěňata
• Březí a kojící feny

Složení
Pšenice, kukuřičný protein, oves, prášková celulóza, bramborový protein, rybí olej, hydrolyzovaný vepřový protein, řepná dužnina, minerální látky, vejce, vitamíny a stopové prvky, bílá rybí moučka, živočišný tuk, slunečnicový olej, psyllium, brutnákový olej, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 glukanů), taurin, L-karnitin.
Antioxidanty: aditiva schválená EC: BHA, BHT, propyl-galát a askorbyl-palmitát.

Neobsahuje žádná syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost a krmnou dávku upravit dle individuálních nároků a potřeb.
Kůže má aktivní metabolismus a vysokou potřebu různých dů­ležitých živin. zvýšený obsah vitamínů A, E, B komplexu a zinku a selenu podporuje zdravou kůži a srst.

Podle většiny doporučení týkajících se managementu cukrovky (diabetes mellitus) psů, je doporučeno, aby byla denní dávka krmiva rozdělena do dvou porcí. Jejich načasování je pak určo­váno aktivitou inzulinu individuálně u každého pacienta.

V případě, že majitel chce svého psa s cukrovkou nějak od­měňovat, je doporučeno jako pamlsek používat SPECIFICTM CT-h(M) healthy Treats (Mini).

SPECIFICTM CED Endocrine Support je balen ve speciální du­síkové atmosféře tak, aby byl zachován jedinečný obsah EPA, DHA a GLA.
VýrobceSPECIFIC
Typ Ledviny a močové cesty SPECIFIC
Věk psaDospělý pes
Velikost psaMalá plemena (do 10kg), Střední plemena (10-25 kg)
Suché / vlhkéGranule
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: