Specific CDD HY Food Allergy Management 2,5kg pes

Specific CDD HY Food Allergy Management 2,5kg pes
Hypoalergenní granulky pro štěňátka i dospěláky... Více informací
548 Kč včetně DPH
Přepravní společností:
na dotaz
Expresní doručení v Brně a Kuřimi:
Ještě dnes do 21:00 hod
KódB35966
VýrobceSPECIFIC
PopisDiskuze

Indikace

  • Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže.
  • Potravní eliminační test.
  • Trávicí problémy např. průjem, zvracení, plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficienci (EPI) a akutní gastroenteritidou.
  • Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD).

 

2016 CDD-HY

 

 

Vlastnosti a charakteristika krmiva

 

Specific Handbook pdf8_img_291

 

Hydrolyzovaná bílkovina z lososa s molekulární hmotností pod 3.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_292

 

Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních diet. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_293

 

Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_294

 

Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium je známo svým příznivým vlivem na regulaci aktivity trávicího traktu.

 

 

2016 CDD-HY4

 

Zvýšené hladiny vitamínů A, E a B komplex, zinku a selenu pro podporu zdravé kůže a srsti a zvýšené množství vitaminů, minerálů a elektrolytů pro podporu psů s gastrointestinální problémy.

 

 

 

Doplňující informace

  • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky dospělých psů s po­travní alergií.
  • Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby pes nedostával jinou potravu, než hypoalergenní dietu. Pokud chce majitel svého psa s potravní alergií odměnit pamlskem, měl by použít SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tyto pamlsky obsahují stejné suroviny jako dieta SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management. U psů, kteří tuto dietu tolerují, mohou být proto pamlsky bez obav použity.
  • Osvědčeným postupem při diagnostice potravních alergií je domácí eliminační dieta, následovaná provokačními testy jed­notlivých surovin. Pokud není použití domácí eliminační diety z praktických důvodů proveditelné, lze místo ní použít dietu SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management.
  • Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­címiproblémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreasu.
  • U psů s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za den.
  • Exokrinní pankreatická insuficience je typická výrazně sní­ženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je snadno stravitelná a pro-to je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje podávat krmivo spolu s pre­paráty pankreatických enzymů.

 

Obsah živin

2016 CDD-HY2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci Specific™ - Technické informace

 

Složení

Rýže, rýžový protein, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, vepřový tuk, minerální látky, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky, psyllium.
Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a propyl-galát. 
Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech 
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

 

2016 CDD-HY3

VýrobceSPECIFIC
Typ Specific SPECIFIC
Velikost psaMalá plemena (do 10kg), Střední plemena (10-25 kg), Velká plemena (nad 25 kg)
Suché / vlhkéGranule
Věk psaDospělý pes, Štěně / Junior
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: